Apple видалила з App Store додаток для лікування геїв

admin Новинки софта

Apple видалила з App Store додаток для лікування геївДодаток Setting Captives Free пропонував користувачам вилікуватися від гомосексуальності, дотримуючись певного двомісячного плану..

Apple видалила додаток на прохання All Out - організації з захисту прав геїв. На думку All Out, програма ображала почуття людей з нетрадиційною орієнтацією, представляючи гомосексуальність як хворобу.

«Що б вам не говорили раніше, у вас немає ніякого гена гомосексуальності. Ви не були народжені такими без всякої надії на звільнення, - йшлося в описі програми в App Store. - Ви можете звільнитися від пут гомосексуальності за допомогою сили Ісуса Христа і хреста! »All Out опублікувала петицію з вимогою видалити додаток Setting Captives Free з App Store. Петицію підписали більше 74 тисяч осіб, і вже наступного дня Apple видалила спірну програму зі свого магазину додатків.

«Смішно думати, що додаток для iPhone або Android може вилікувати будь-чию сексуальну орієнтацію, це легко висміяти, але є вразливі люди, які, не знаючи кращого рішення, спробують це додаток, і він їх не змінить», - прокоментував активіст All Out Андре Банкс (Andre Banks) порталу Pink News. - Ми турбуємося за тих людей, які можуть нашкодити собі через цей божевільний додаток».

«Setting Captives Free не спрямований проти будь-якого індивіда чи групи людей. Ми існуємо для того, щоб дати надію і допомогти тим людям, які хочуть звільнитися від усього, що турбує з серця і уми, включаючи гомосексуалізм. Багато в гомосексуальному співтоваристві насолоджуються своїм способом життя. Ми не звертаємося до таких людей. Ми не контактуємо з ними і не переслідуємо їх », - написали творці програми журналістам Huffington Post.

Вконтакте
Pinterest