Apple відкрила дитячий App Store

admin Новинки софта

Apple відкрила дитячий App StoreУ магазині додатків App Store з'явився новий розділ з програмами для дітей.

У Kids App Store додатки розбиті за віковими категоріями - 5 років і молодше, від 6 до 8 років, від 9 до 11 років. Додатки розділені на тематичні колекції: «Створюй і грай», «Форми і кольори», «Досліджуй світ», «Перші слова і числа», «Музичні додатки», «Веселе навчання», «Інтерактивні дитячі історії» та інші.

Додатки, маркуються як програми для дітей молодше 13 років, повинні відповідати вимогам COPPA (Children's Online Privacy Protection Act). За цими правилами розробники не мають права збирати особисті дані дітей з метою таргетування рекламних оголошень і ділитися такими даними з ким би то не було без згоди батьків. Крім того, в додатках для дітей заборонені оголошення, пропагують будь-якого роду in-app активність. При посиланні на зовнішній веб-сайт або інше програмне забезпечення з комерційними цілями такі додатки повинні запитувати дозвіл батьків.

Суворі правила щодо програм для дітей були введені після того, як багато батьків стали скаржитися, що діти без їх відома здійснюють покупки в App Store, користуючись прив'язаним до аккаунту батьків банківським рахунком. У 2011 році батьки подали позов на Apple, виявивши, що їх неповнолітні діти витратили значну суму з кредитної картки в нібито безкоштовних іграх. Пізніше компанія повідомила, що буде виплачувати компенсацію за так звані програми-приманки, які самі по собі безкоштовні, але активно закликають здійснювати покупки всередині додатків за будь-які ігрові товари.

Вперше Apple показала розділ для дітей на конференції розробників на початку літа, коли була представлена бета-версія iOS 7. Крім дитячого розділу в новому App Store з'явилася підтримка автоматичного оновлення додатків. Раніше Apple дозволила дітям до 13 років створювати свої акаунти в iTunes, якщо робота в магазині додатків санкціонована навчальним закладом.

Вконтакте
Pinterest