Apple випустила перше автоматичне оновлення безпеки

admin Новинки софта

Apple випустила перше автоматичне оновлення безпекиВперше в своїй практиці компанія Apple випустила автоматично встановлюване оновлення безпеки для комп'ютерів Mac. Воно виправляє пролом в системі безпеки, яка, на думку компанії, є занадто небезпечною, щоб чекати, поки оновлення встановлять самі користувачі.

Вразливість була виявлена в програмному компоненті NTP (network time protocol). Він використовується для синхронізації годинника між комп'ютером і відповідними інтернет-сервісами. Раніше цю вразливість використовували зловмисники для здійснення атак на комп'ютери на базі інших операційних систем. Щоб якомога швидше убезпечити користувачів Mac, в Apple вирішили випустити оновлення, що виправляє таку вразливість, в автоматичному режимі. При цьому воно встановлюється у фоновому режимі і не вимагає яких-небудь дій з боку користувача. Установка поновлення навіть не викликає перезавантаження комп'ютера.

Слід зазначити, у Apple є технічна можливість встановлювати автоматичні оновлення на комп'ютери Mac. Але раніше компанія не користувалася такою можливістю, а в разі випуску оновлень повідомляла про це користувачів.

Вконтакте
Pinterest