У Apple iOS можуть з'явитися розширені засоби розпізнавання голосу

admin Новинки софта

Apple планує реалізувати розширені засоби розпізнавання мовленняКомпанія Apple почала пошук фахівців для роботи над новими інструментами аналізу та розпізнавання голосових команд.

На сайті Apple можна знайти кілька вакансій на посади інженерів в області мовних технологій, а також керівника відповідного підрозділу.

В описі одного з цих пропозицій фігурує згадка мобільної платформи iOS, що застосовується в смартфонах iPhone, плеєрах iPod touch і планшетах iPad.

Спостерігачі вважають, що Apple планує реалізувати розширені засоби розпізнавання мовлення в наступних версіях iOS. Завдяки цьому користувачі змогли б здійснювати управління, пошук та навігацію в Мережі за допомогою голосових команд. Apple, втім, як завжди, нічого не коментує.(А в це час Виробники сумніваються в конкурентноздатності Nokia і Microsoft)

До речі, система голосового управління Google Voice Actions вже доступна на платформі Android. Вона дозволяє відсилати СМС, відтворювати медіафайли, робити пошукові запити і віддавати деякі інші команди голосом.

Вконтакте
Pinterest