Microsoft почала публічне бета-тестування пакету Office 365

admin Новинки софта

Microsoft почала публічне бета-тестування пакету Office 365Корпорація Microsoft оголосила про старт широкого бета-тестування «хмарного» сервісу Office 365, орієнтованого на бізнес-користувачів.

Пакет послуг, за заявами «Майкрософт», поєднує в собі найбільш популярні і затребувані рішення для спільної роботи та об'єднаних комунікацій - додатки Office, SharePoint, Exchange і Lync. «Хмарний» сервіс забезпечить доступ до потрібних програм і файлів з будь-якого місця і з будь-якого пристрою, що має вихід в Інтернет.

Бізнес-замовники отримають електронну пошту, голосову пошту, внутрішні соціальні мережі, програми для обміну миттєвими повідомленнями, веб-портали, голосові і відеоконференції та ін

До цих пір Office 365 знаходився на стадії закритого тестування, участь у якому взяли тисячі організацій і компаній по всьому світу.

Office 365 орієнтований перш за все на компанії, які не бажають витрачатися на закупівлю серверного обладнання та підтримку. Пакет доступний на 17 мовах в 38 країнах.

Остаточну версію сервісу буде надано пізніше в цьому році. Вартість передплати складе від $ 2 за електронну пошту з розрахунку на користувача на місяць до $ 24 за повний спектр додатків продукту.

Вконтакте
Pinterest