Вийшла перша бета-версія Firefox 5

admin Новинки софта

Вийшла перша бета-версія Firefox 5Співтовариство Mozilla оголосило про доступність першої бета-версії браузера Firefox 5 для операційних систем Windows, Mac OS X і Linux.

Розробники підняли продуктивність движка JavaScript і поліпшили засоби управління пам'яттю. Реалізована CSS-анімація, підвищена сумісність з сучасними веб-стандартами, включаючи HTML5, XHR, MathML, SMIL. Додана можливість перемикання між каналами розробки: користувачі зможуть вибирати між трьома гілками розвитку браузера - Aurora (вперше демонструються нові можливості), Beta (тестова версія) і Release (фінальна модифікація).

Серед інших змін в Firefox 5 згадуються поліпшені засоби перевірки орфографії в деяких локалізованих версіях, більш тісна інтеграція з робочим середовищем у Linux і підвищена стабільність.

Крім Firefox 5, співтовариство Mozilla розраховує випустити в поточному році шосту та сьому версії браузера. Серед запланованих завдань Mozilla виділяє забезпечення гарантованого відгуку браузера на дії користувача в межах 50 мс, реалізацію підтримки сучасних операційних систем, оптимізацію для користувача інтерфейсу і розробку єдиної платформи для виконання програм різних типів.

Вконтакте
Pinterest