Безкоштовна бета-версія оболонки Nokia Z Launcher доступна в Google Play

admin Новинки софта

Безкоштовна бета-версія оболонки Nokia Z Launcher доступна в Google PlayВчора на спеціальному заході компанія Nokia представила планшетний комп'ютер Nokia N1 з ОС Android 5.0 і фірмовою оболонкою Nokia Z Launcher. Остання нещодавно покинула стадію закритого бета-тестування і вступила в стадію відкритого бета-тестування, ставши доступною для Android-користувачів в якості альтернативної оболонки.

Будь-який бажаючий із числа власників Android-пристроїв може безкоштовно завантажити Nokia Z Launcher з магазину Google Play Store. Лаунчер від Nokia відображає на екрані пристрою найбільш використовувані програми в строгій залежності від часу доби. Наприклад, якщо користувач проводить ранок за переглядом стрічки новин в Twitter, паралельно складаючи нові маршрути в картографічному додатку і складаючи список завдань на день за допомогою додатка для створення заміток, то саме ці додатки будуть виводитися на екрані в першій половині дня.

Серед інших цікавих особливостей Nokia Z Launcher варто відзначити функцію Scribble, яка дозволяє за допомогою рукописного введення швидко відшукати потрібну програму. Іноді достатньо вказати лише першу букву з назви.

Лаунчер Nokia Z Launcher підтримується пристроями під керуванням Android 4.1 і аж до версії 4.4. Враховуючи те, що Nokia N1 працює під управлінням останньої версії Android, відомої під кодовою назвою Lollipop, можна припустити, що розробники попросту забули вказати в графі сумісності останню версію мобільної ОС Google.

Звичайно, багато хто скаже, що зараз на ринку існує безліч різних альтернативних лаунчер для Android. Проте, вибір нікому не завадить.

Вконтакте
Pinterest