Близько півмільйона користувачів щодня працюють з Windows 10

admin Новинки софта

Близько півмільйона користувачів щодня працюють з Windows 10Більше 1,5 млн користувачів беруть участь у тестуванні попередньої версії Windows 10, і при цьому, як запевняють в Microsoft, вони використовують тестові збірки новітньої ОС софтверного гіганта набагато активніше, ніж тестові збірки попередніх версій Windows.

Нагадаємо, компанія Microsoft запустила програму для Windows Insider на початку жовтня. В рамках даної програми користувачам надається доступ до новітніх збірок для Windows 10. З моменту випуску версії Technical Preview кількість активних користувачів, що працюють з ОС щодня, про що свідчать регулярно надходять відгуки, досягло 550 тис чоловік. В середньому кожен учасник програми для Windows Insider проводить за роботою з Windows 10 Technical Preview близько двох годин в день, що вдвічі більше порівняно з бета-версією Windows 7 на аналогічній стадії розробки.

Бачити такий відгук - це приголомшливо, оскільки активне використання допоможе нам виправити всі шорсткості і помилки - зазначив керівник програми для Windows Insider Габріель Оул. Він також додав, що з часу випуску збірки під номером 9841 в жовтні Microsoft усунула близько 1300 помилок, більшість з яких були виявлені користувачами.

Розробники софтверного гіганта також додали кілька тонких налаштувань у відповідь на відгуки користувачів. Зокрема, віднедавна користувачам доступна можливість вибору папки за замовчуванням при запуску оглядача файлів, а також опція відключення відображення останніх файлів і найбільш популярних папок в головному меню.

Само собою, Microsoft не враховувала тих користувачів, які в цілях ознайомлення завантажували образи Windows 10 Technical Preview з неофіційних каналів. З ними кількість користувачів, що встановили Windows 10, може зрости в кілька разів.

На даний момент на файлообмінниках можна знайти останню збірку Windows жовтня 9901, яка нещодавно витекла в мережу, але Microsoft не рекомендує встановлювати збірки з неофіційних каналів з причини безлічі помилок і проблем зі стабільністю. Як би там не було, вихід офіційної збірки вже не за горами. Нагадаємо, на 21 січня Редмонд запланував спеціальний захід, присвячений Windows 10. Як очікується, на ньому Microsoft розповість про споживчі функції Windows 10.

Вконтакте
Pinterest