Блокувальник реклами Adblock Plus тепер доступний для Safari

admin Новинки софта

Блокувальник реклами Adblock Plus тепер доступний для SafariБезкоштовне розширення для браузера Аdblock Plus тепер доступно для Safari. Софт залишає користувачеві вибір: блокувати всю рекламу або допустити до показу рекламу сайтів, включених в білий список ABP, тобто відповідну критеріям допустимої реклами. Аdblock Plus сумісний з версією Safari 6.0 і усіма більш новими версіями.

Наша мета - зробити інтернет краще для кожного, дозволяючи людям блокувати неприємну рекламу і одночасно надихаючи рекламодавців на створення ненав'язливої акуратної реклами замість викликаючих роздратування банерів і спливаючих вікон, - коментує Тилль Файда, співзасновник Аdblock Plus, - Користувачі можуть заблокувати всю рекламу, або допустити до показу рекламу на ресурсах з білого списку. Ми створили Аdblock Plus, щоб дати кожному користувачеві можливість вибрати рекламу, яку вони самі вважають прийнятною і готові приймати, а рекламним майданчикам - продавати рекламу і заробляти. Читайте Як скачати і встановити Adblock

Користувач, що встановив це розширення, отримує захист від анімованих банерів, спонтанних аудіовключень, спливаючих вікон та відеореклами, в тому числі яка випереджає ролики на YouTube. Функціонал розширення дозволяє обмежити показ рекламних оголошень і інших промоелементов на сторінках Facebook.

Вконтакте
Pinterest