Браузер Firefox вийшов на Android

admin Новинки софта

Браузер Firefox вийшов на AndroidMozilla випустила нову версію свого браузера для мобільних пристроїв на платформі Android. Головною перевагою веб-браузера стала його швидкість.

Команда Mozilla поліпшила продуктивність браузера, за рахунок чого його робота значно прискорилася, повідомляється в блозі компанії.

Щоб заміряти швидкодію браузера, Mozilla запропонувала новий перевірочний тест Eideticker, який грунтується на «реальному досвіді веб-користувачів». Згідно з результатами цього тесту, Firefox працює зі швидкістю 39,3 кадру в секунду, обганяючи Opera з показником в 21,6 кадрів в секунду. На третє місце вийшов Chrome c 19,6 кадрами, а на четвертому місці браузер Dolphin.

Завантажити новий браузер можна в магазині додатків Google Play.

Стартова сторінка браузера отримала новий персоналізований вид. Користувачі можуть синхронізувати «десктопний» та мобільний Firefox, в тому числі відкриті вкладки, збережені паролі, закладки та розширення.

Firefox для Android отримав підтримку Flash, що забезпечить підтримку ігор, відео та іншого інтерактивного контенту, який грунтується на даній технології. Також браузер підтримує веб-стандарт HTML 5.