Четверта версія Firefox вийде в лютому

admin Новинки софта

четверта версія браузера FirefoxРозробка четвертої версії браузера Firefox наближається до завершення, повідомив Деймон Сікорі, керівник підрозділу платформ Mozilla.

Як зазначив пан Сікорі, в коді Firefox 4 поки залишається близько 160 серйозних помилок, які необхідно усунути. Протягом найближчих тижнів вийде чергова бета-версія веб-браузера, після чого піде реліз-кандидат.

Фінальний анонс браузера повинен відбутися ближче до кінця наступного місяця, тобто з запізненням приблизно на один квартал від самого початку планувалася дати. (Раджу переглянути - Google відмовився від улюбленого кодека Стіва Джобса)

Серед найбільш значущих поліпшень і змін Firefox 4 називаються перероблений менеджер додатків, вдосконалений призначений для користувача інтерфейс, більш продуктивний движок JavaScript, нова система організації вкладок Panorama, підтримка пришвидшення відображення веб-сторінок засобами відеоадаптерів і підвищена безпека.

За оцінками компанії Net Applications, наприкінці минулого року частка Firefox становила 22,8%. За популярністю браузер поступається тільки Microsoft Internet Explorer, у якого в грудні було 57,1% ринку.

Вконтакте
Pinterest