Google просуває Chrome анатомічним браузером

admin Новинки софта

анатомічний браузерУ Лабораторії Google розродилися черговим експериментом - цього разу анатомічним браузером. Body Browser представляє собою 3D-модель людини, яку можна обертати в усіх напрямках, розглядаючи в різних анатомічних шарах.

 Body Browser працює безпосередньо у веб-браузері. Щоправда, не в будь-якому, а в тому, який підтримує стандарт WebGL.

Сам стандарт ще тільки розробляється, тому для даного гуглоексперімента підійде далеко не кожен браузер.

Власне, при спробі відкрити сторінку Body Browser нездатним до роботи з WebGL веб-браузером користувачеві буде запропоновано або завантажити останню бету Google Chrome (а це вже 9-а версія), або пройти на сайт проекту WebGL, де йдеться про альтернативи. Неважко побачити, що WebGL зараз підтримує "з коробки" тільки Chrome beta. А також 4-а бета FireFox і Safari, але лише після танців з бубном і з включення особливих параметрів.

Варто також відзначити, що до робочої групи WebGL входить і Opera Software, так що можна сподіватися, що рано чи пізно норвезький браузер теж навчиться вертіти 3D (11-та "Опера" цього поки не вміє). Що до Internet Explorer, то на нього краще все-таки не надіятися.(Вийшла фінальна версія Opera 11)

Для тих, кому лінь качати і встановлювати "Хром", розповімо, що Body Browser представляє собою 3D-модель гомо сапісенса жіночої статі (чоловічу модель обіцяють пізніше). Модель можна обертати за допомогою мишки в різні боки, а також зміщувати по вертикальній осі і змінювати масштаб.

Крім того, передбачена спеціальна панель для фільтрації анатомічних рівнів: на 3D-модель можна подивитися як на звичайну людину з шкірою і волосяним покривом (в обтягуючих шортах і бюстгальтері), а можна "роздягнути" її до мишщ, скелета, внутрішніх органів, серцево- судинної або нервової системи.

Кожен анатомічний шар може мати різний рівень прозорості, а крім того, шари можна довільно комбінувати, показавши, наприклад, одночасно "лівер" з кістками. Нарешті, можна подивитися, як той чи інший орган або кістка називається - правда, тільки по-англійськи.

Вконтакте
Pinterest