Chrome 13

admin Новинки софта

Chrome 13Компанія Google вивела версію веб-браузера Chrome 13 з стадії бети. Браузер містить багато виправлень та ряд очікуваних функцій, які покликані зробити життя користувачів комфортніше.

  Вчора компанія Google перевела версію браузера Chrome за номером 13 для операційних систем Windows, MacOS і Linux із статусу бета-версії в розряд стабільних. Про це повідомляє портал Cnet. Крім виправлень безлічі помилок, нова версія «Хрому» пропонує ряд корисних функцій, яких користувачі чекали давним-давно.

Так, Chrome 13 пропонує функцію Instant Pages, яка робить завантаження сторінок з результатів пошуку миттєвою. Браузер починає завантажувати сторінки з перших рядків пошукової видачі відразу ж після виведення результатів. Таким чином, в момент, коли користувач клацає на посилання, заздалегідь завантажена сторінка тут же з'являється на екрані.

Нова версія браузера також пропонує режим попереднього перегляду перед друком. У цьому режимі можна вибрати орієнтацію друку, вказати потрібні сторінки і налаштувати деякі інші параметри друку. Передпроглядання здійснюється силами PDF-рідера, вбудованого в браузер. Функція поки що недоступна для користувачів MacOS.

Значно змінено функціонал адресного рядка. Тепер браузер більш широко сприймає критерії пошуку з історії відвідин сторінок і видає більше результатів, навіть незважаючи на потенційні помилки.

Вконтакте
Pinterest