Система миттєвого обміну даними з веб-додатками між комп'ютером і смартфоном

admin Новинки софта

Програма Deep ShotПрограма Deep Shot дозволяє зафіксувати і передати результат, досягнутий під час роботи з інтернет-сервісом, з телефону на комп'ютер і назад.Перед тим як відправитися в незнайоме місце, ми зазвичай шукаємо його на картографічному онлайн-ресурс і записуємо адресу на листочку (або в телефонну «замітку»). Студент Массачусетського технологічного інституту (MIT) Цун-Сіан Чан і фахівець Google Research Ян Лі запропонували зробити цей процес більш технологічним.

Тепер, коли користувач хоче запам'ятати розташування знайденого на електронній карті об'єкта, йому достатньо навести камеру смартфона на комп'ютерний дисплей і зробити знімок. Завдяки додатку Deep Shot, на екрані мобільного пристрою з'явиться точно така ж ділянка карти із зазначеним об'єктом, як і на комп'ютері. Потім можна зберегти ці відомості на телефоні або передати їх навігаційній системі автомобіля. Приклад іншого варіанту використання розробки - переривання трансльованого з YouTube відео та подальший його перегляд на смартфоні.

Deep Shot працює і у зворотний бік: наприклад, можна відкрити сайт на телефоні і замість ручного введення його адреси в комп'ютерному браузері передати цю інформацію на ПК, щоб сайт запустився автоматично.

Алгоритм технології базується на розпізнаванні уніфікованого ідентифікатора ресурсу (URI) - послідовності символів, що описує не лише місцезнаходження веб-сервісу в Мережі, а й часто стан, в якому додаток знаходиться в певний момент роботи з ним. Передача URI якраз і дозволяє синхронізувати комп'ютер зі смартфоном.

Поки що Deep Shot працює з кількома безкоштовними інтернет-додатками (такими як Google Maps), але теоретично систему можна підлаштувати і під комерційні продукти, якщо, звичайно, їх автори погодяться внести деякі зміни у вихідний код.

Дослідники представили результати своєї роботи на травневій конференції по взаємодії людини і обчислювальних систем CHI 2011.

Вконтакте
Pinterest