Detekt - програма для пошуку урядових шпигунських утиліт на комп'ютері

admin Новинки софта

Detekt - програма для пошуку урядових шпигунських утиліт на комп'ютеріDetekt - програма розроблена Claudio Guarnieri спільно з Amnesty International і призначена для журналістів та інших активістів підозрюють що за ними може стежити уряд.

Утиліта перевіряє комп'ютер за ознаками, які можуть свідчити про присутність шпигунського ПЗ, що відслідковує діяльність користувача. Розробники не можуть гарантувати що негативний результат сканування дійсно означає відсутність стежать програм на ПК.

Detekt знає лише вже використовувані урядовими організаціями методи шпигунства і в разі їх зміни може пропустити нову версію загрози.

Для роботи Detekt необхідно відключити Інтернет і закрити всі відомі мережеві програми, такі як Skype і браузер, щоб зменшити кількість помилкових спрацьовувань.

Після цього програма спробує виявити ознаки наявності та роботи шпигунських програм на комп'ютері і повідомить про результати сканування користувачеві.

Скачати програму можна на сайті resistsurveillance.org. Вихідний код Detekt є відкритим, так що кожен бажаючий може його переглянути і при наявності необхідних навичок переконатися в його безпеці.

Вконтакте
Pinterest