Добова кількість активацій Android-пристроїв досягла півтора мільйонів

admin Новинки софта

Добова кількість активацій Android-пристроїв досягла півтора мільйонівГолова правління Google Ерік Шмідт розповів про успіхи компанії з просування мобільної операційної системи Android.

За його словами, з моменту виходу платформи в 2008 році по всьому світу активовано близько 750 млн різних пристроїв під її управлінням. Добова кількість активацій Android-гаджетів досягла 1,5 млн. Для порівняння: на початку 2012 року цей показник дорівнював 700 тис.

Зараз щомісяця до роботи приступають близько 45 млн «гуглофонів» і «гуглопланшетів». Шмідт вважає, що протягом шести-дев'яти місяців загальна кількість працюючих Android-пристроїв перевищить 1 млрд, а через рік-два буде взята планка в 2 млрд.

Примітно, що спочатку Google не збиралася застосовувати Android в якості платформи для смартфонів і планшетів. Як казав Енді Рубін, що донедавна курирував створення операційної системи, вона розроблялася з прицілом на «розумні» камери, що підключаються до комп'ютерів. Однак незабаром стало зрозуміло, що сфера застосування Android може бути набагато ширше. В результаті зараз ця ОС займає близько 70% світового ринку комунікаторів.

Г-н Шмідт додав також, що Motorola Mobility розробляє нові Android-гаджети. Не вдаючись у подробиці, він назвав їх «феноменальними», запропонувавши «почекати і побачити».

Вконтакте
Pinterest