Додаток Breakup Notifier забанено

admin Новинки софта

Додаток Breakup Notifier забаненоДодаток Breakup Notifier що вийшов в цей понеділок, і встиг набрати 3.6 мільйонів користувачів був закритий керівництвом Facebook, про це повідомляє Techcrunch.

Головною функцією програми було стежити за статусом особистих відносин та надсилати повідомлення на електронну пошту в разі їх зміни.

Але пошпигувати онлайн-інтриганам вдалося недовго. Творець Breakup Notifier Ден Лоевенхерц (Dan Loewenherz) отримав повідомлення від соціальної мережі з поясненням, що його додаток дуже часто звертався до API і отримав підозріло багато відгуків від користувачів. Пізніше Techcrunch зв'язався з представником Facebook - і той запевнив, що нічого страшного не відбулося і як тільки вони разом з автором програми розберуться в суті проблеми, додаток буде відновлено.

Однак деякі читачі блогу досить різко висловилися про якість додатки в коментарях. Один з них повідомив, що даний додаток дійсно працював через пень-колоду. По-перше, він дублює функціонал вже існуючого додатка Breakup Alert. По-друге, у цього додатка досить високий відсоток помилкового спрацьовування.

Не виключено, що додаток було деактивовано не з міркувань безпеки користувачів, а дійсно з-за поганої якості. Залишається тільки дивуватися, як цього не помітили більше трьох мільйонів чоловік.

Вконтакте
Pinterest