Додаток для iPhone виміряє рівень стресу

admin Новинки софта

Додаток для iPhone виміряє рівень стресуСтартап Azumio пропонує програми для iPhone, що вимірюють рівень стресу і кров'яний тиск користувача.

Компанія, недавно залучила $ 2,5 млн інвестицій, випустивши кілька мобільних додатків, націлених на збір медичної інформації про користувача. Перший додаток з цієї серії, Instant Heart Rate, який доступний також і для Android, вимірює частоту скорочень серцевого м'яза. Для визначення кров'яного тиску досить просто прикласти палець до спалаху камери смартфона і потримати його 10 секунд.

За цей час додаток виміряє циркуляцію крові в пальці. При зіставленні результатів роботи програми з більш традиційними приладами для вимірювання тиску, виявилося, що вона дає точні результати. Результатами можна миттєво поділитися з друзями в Facebook.

Інший додаток під назвою Stress Check дозволяє виміряти рівень стресу. Спосіб вимірювання аналогічний, але часу на обробку даних додатку потрібно більше, тому палець потрібно тримати вже не 10 секунд, а 2 хвилини.

За допомогою світла від спалаху Stress Check вловлює мінімальні зміни кольору шкірних покривів, які і визначають схему кровотоку, що сигналізує про рівень стресу. Перевірити точність такого додатка досить складно, однак у результаті експерименту з'ясувалося, що Stress Check дійсно показує зміни в рівні стресу в таких ситуаціях, як поїздка в переповненому вагоні метро.

Додаток Stress Doctor є логічним розвитком для Stress Check. Воно обробляє дані стрес-тесту і надає користувачеві рекомендації щодо того, як він міг би знизити рівень стресу.

Вконтакте
Pinterest