Додаток Looksery від українських розробників дозволяє міняти зовнішній вигляд на селфі і в відеочаті

admin Новинки софта

Додаток Looksery від українських розробників дозволяє міняти зовнішній вигляд на селфі і в відеочатіВлітку цього року український стартап Looksery провів успішну кампанію на Kickstarter з проектом мобільного додатку, який змінює зовнішність користувача в відеочаті або при зйомці селфі. Тепер же стартап випустив версію цього додатка для мобільних пристроїв на базі iOS.

Додаток Looksery дозволяє користувачам моделювати зовнішність для фото або відеочату в режимі реального часу. Можна зробити обличчя більш худим, поміняти форму черепа, колір очей, колір шкіри, накласти один з фільтрів або вибрати для себе тривимірний аватар. В додатку є вбудований месенджер, де можна ділитися своїми змінами з Вашими друзями. Крім того, результат обробки - фото і відео - можна публікувати в Facebook, Instagram, Vine.

Мобільний додаток Looksery орієнтоване на звичайних користувачів і призначений, в основному, для розваги і демонстрації можливостей технології. Додаток розвиватимуть і доповнювватимуть набори фільтрів. Також команда розраховує працювати з брендами, пропонуючи брендові фільтри в додатку (3D-аватари і фільтри для зміни зовнішності).

Але заробляти стартап планує на іншому - ліцензуючи технологію для корпоративних клієнтів. Приміром, таке рішення може бути цікаво колл-центрам, для відеосаппорта і поліпшення зовнішності під час відеоконференцій. Приміром, використання 3D-аватарів в відеосаппорті дозволить зменшити обсяг переданого трафіку на 98%, розповідає директор з розвитку Looksery Юлія Краснієнко. Також технологія стартапа може бути цікава виробникам мобільних пристроїв, операторам, косметичним компаніям, брендам і кіностудіям.

Додаток Looksery доступний для безкоштовного завантаження в магазині iTunes. Для його роботи тербуєтся наявність операційної системи iOS 7.0 або пізнішої версії. Версію для Android обіцяють випустити через кілька місяців.

Вконтакте
Pinterest