Додаток Power Sleep дозволяє кожному зробити свій внесок у науку

admin Новинки софта

Додаток Power Sleep дозволяє кожному зробити свій внесок у наукуВіденський університет спільно з компанією Samsung пропонують користувачам смартфонів і планшетних комп'ютерів допомогти науці. Android-додаток Samsung Power Sleep використовує ресурси гаджетів під час зарядки для розрахунків, які допоможуть краще вивчити різні захворювання, включаючи рак і хвороба Альцгеймера.

Додаток являє собою будильник, який задіює ресурси пристрою тільки після того, як він зарядиться на 100 %. Для його роботи необхідно постійне підключення до електричної і бездротової мереж.

Samsung Power Sleep отримує пакети даних розміром близько 1 мегабайта, обробляє їх і відправляє назад. Розрахунки являють собою розшифровку структури білків. Конкретно допомога надається проекту SIMAP і виражається в поповненні бази даних про подібність білків.

Додаток заснований на іншому подібному ПО, BOINC, випущеному Університетом Каліфорнії в Берклі. На відміну від BOINC, яке дає можливість вибрати розрахунки (виявлення астероїдів і пульсарів або моніторинг землетрусів ) Power Sleep забезпечено будильником і зосереджена тільки на одному виді розрахунків.

Вконтакте
Pinterest