Додаток Приват24 навчився використовувати сканер відбитків пальців iPhone в iOS 8

admin Новинки софта

Додаток Приват24 навчився використовувати сканер відбитків пальців iPhone в iOS 8Як повідомляє прес-служба ПриватБанку, користувачі додатка Приват24 і iPhone 5s зможуть заходити в сервіс і підтверджувати оплату відбитком пальців.Такая функція реалізована в оновленій версії додатка і буде доступна користувачам iPhone нового покоління після офіційного представлення операційної системи iOS 8.

Приват24 став одним з перших платіжних додатків, які перетворили iPhone в справжній мобільний гаманець. Тепер ми одними з перших впроваджуємо технологію розпізнавання відбитків пальців в мобільних платежах, - заявив заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. - Це дозволить в Приват24 проводити платежі ще швидше.

Нагадаємо, що безкоштовний платіжний додаток Приват24 дозволяє використовувати смартфон або планшет в якості універсального платіжного пристрою. З його допомогою можна переглядати виписки по рахунках, здійснювати платежі, поповнювати рахунок, керувати кредитами та депозитами, купувати квитки на автобус, поїзд і літак, заправляти автомобіль і ін.

Вконтакте
Pinterest