Додаток State закликає любителів селфі користуватися мізками

admin Новинки софта

Додаток State закликає любителів селфі користуватися мізкамиДодаток State, в якому користувачам пропонується висловлювати свою думку з різних питань, будь то шоколадне морозиво чи глобальне потепління, випустило рекламний ролик, головними героями якого виступили стереотипні користувачі соціальних мереж. У ролику під назвою «Ти - те, чим ти ділишся в Мережі» фігурують користувачі соцмереж з різних країн. Всі вони, чим би не займалися зараз, діляться знімками і записами в Мережі.

У ролику присутні користувачі, які фотографують їжу на тарілках, манікюр, дерева, себе і іншого. Наприклад, тато фотографує свою маленьку доньку і каже їй, що знімок отримав два ретвіти. Крім того, автори ролика висміюють звичку зловживання хештегом. Висміюється також створення селфі в екстремальних умовах, наприклад, під час скелелазіння або водіння автомобіля.

Наприкінці ролика багато з персонажів, хто сам викладав знімки, критикує чужі пости, кажучи про те, що це нікому не цікаво, а в рекламі з'являється заклик почати користуватися іншою частиною свого мозку.

На офіційному сайті State говориться, що програма створена для обміну коментарями, щоб дати кожному можливість бути почутим. Користувачам пропонується вибрати будь-яку цікаву для них тему й супроводити її невеликим коментарем. Кожна тема обговорюється користувачами, обговорення може бути швидше на користь або скоріше проти чогось.

Вконтакте
Pinterest