Додаток від Yahoo спростить спілкування зі смартфоном

admin Новинки софта

Додаток від Yahoo спростить спілкування зі смартфономКомпанія Yahoo представила нову версію програми Aviate, випущену вже під брендом Yahoo Aviate. Компанія придбала додаток в січні 2014 року. Нова версія, з'явилася в магазині Google Play 23 червня. Додаток доступний для користувачів Android, які встановили на телефоні в якості основної мови англійську, повідомляється в офіційному блозі Yahoo. Головне завдання Yahoo Aviate - зробити користування смартфоном якомога зручніше, відображаючи встановлені на ньому програми під поточні потреби власника.

Додаток функціонує в декількох основних режимах: роботи, сну, дороги, плеєра і вечері. Aviate виводить на екран додатки, пов'язані з роботою, коли користувач знаходиться в офісі, коли він за кермом - додаток показує карти з відображенням трафіку і вказівками як дістатися до того чи іншого місця; коли вставляє навушники на екрані відображаються музичні програми.

Yahoo Aviate тепер може відстежувати тривалість сну, повідомляти про різкі зміни погоди, виводити основні новини за день і допомагати вибрати відповідний ресторан або кафе на вечір.

Додаток також відбирає найбільш часто використовувані контакти, які виводяться на основний екран смартфона свайпом вгору. Розділ складається з двох частин - з улюбленими контактами і останніми набраними номерами.

Стартап Aviate Yahoo купила в січні цього року. Сума операції склала близько 80 мільйонів доларів. На додаток також претендувала компанія Dropbox.