Експерти знайшли спосіб отримувати оновлення для Windows XP до 2019 року

admin Новинки софта

Експерти знайшли спосіб отримувати оновлення для Windows XP до 2019 рокуMicrosoft припинила підтримку Windows XP 8 квітня нинішнього року, настійно рекомендувавши користувачам працювати з більш новими версіями ОС. В іншому випадку, вони піддають себе великій небезпеці, оскільки всі уразливості, існуючі в ХР, залишаться невиправленими. Багато хто вже мігрував на більш нові версії Windows, проте залишилося досить велика кількість користувачів, які не хочуть або не можуть відмовитися від ХР.

Проте, як повідомив Уейн Вільямс ( Wayne Williams ) з Betanews, існує спосіб, який дозволить користувачам застарілої платформи отримувати оновлення аж до 9 квітня 2019 року. За його словами, можна змусити систему виглядати як версія Windows Embedded Industry (Windows Embedded POSReady) 2009 року, яка буде отримувати оновлення протягом ще п'яти років.

Варто відзначити, що два оновлення спочатку призначені для Windows Embedded Point of Service і Windows POSReady 2009, а решта - для Windows Server 2003, що має те ж ядро​​, що й інші компоненти, в тому числі, Windows XP. Як повідомив Вільямс, цей трюк працює тільки з 32-бітною Windows XP.

Дізнавшись про це, Microsoft направила виданню ZDNet лист наступного змісту:

Нещодавно нам стало відомо про злом, який імовірно дозволить користувачам Windows XP отримувати оновлення безпеки. Ці оновлення безпеки, які можуть бути встановлені, призначені для Windows Embedded і Windows Server 2003 і не захищають повною мірою Windows XP. Користувачі Windows XP як і раніше піддають свої машини серйозному ризику, встановивши ці оновлення, які не пройшли тестування для Windows XP. Кращим способом захистити свої системи є оновлення до більш нової версії, наприклад, до Windows 7 або Windows 8.1.

Вконтакте
Pinterest