Емоційний спелчекер став однією з ідей року

admin Новинки софта

Емоційний спелчекер ToneCheckОднією з кращих ідей 2010 року за версією New York Times став "емоційний спелчекер" ToneCheck канадської компанії Lymbix. Нагадаємо, що це безкоштовна "примочка" для поштового клієнта Microsoft Outlook, що дозволяє згладити тон гнівних листів, перетворивши їх у ввічливі, політкоректні послання.

Відеоролик, підготовлений за замовленням New York Times, наочно демонструє принцип роботи ToneCheck, хоча на практиці плагін діє дещо інакше. Фактично це щось на зразок спелчекера, що запускається на вимогу.

Тобто основна ідея така: начальник пише меморандум, в якому розпікає недбайливих підлеглих, але перед відправкою натискає на кнопку, за якою ToneCheck починає вишукувати в тексті сумнівні оберти. Виявлені грубі або різкі висловлювання пропонується пом'якшити ввічливими альтернативами. Скажімо, замість "Ну ви, козли, вчора і напартачили!" - Щось на зразок "Шановні колеги! Мені здається, що вчорашню роботу можна було виконати трохи краще".(Можливо зацікавить -  Active View для Hotmail)

Поки ToneCheck підтримує тільки Outlook, хоча не виключено, що Lymbix рано чи пізно поширить свій Емоушн-чекер на Outlook Express, Apple Mail, Thumderbird і Gmail. Крім того, програма розуміє лише англійську мову, що на даний момент робить її практично непотрібною в наших широтах.

Варто відзначити, що за кордоном емоціям приділяють дуже велику увагу. Навіть консорціум W3C і той намагається формалізувати емоційний стан за допомогою спеціальної мови розмітки.

Вконтакте
Pinterest