Ентузіаст працює над неофіційними пакетом оновлень Service Pack 4 для Windows XP

admin Новинки софта

Ентузіаст працює над неофіційними пакетом оновлень Service Pack 4 для Windows XPОпераційна система Windows XP вже давно присутня на ринку - з 2001 року. Після її релізу вийшло вже кілька інших новий версій ОС. При цьому, незважаючи на припинення офіційної підтримки Windows XP корпорацією Microsoft, вона все ще використовується на великій кількості комп'ютерів.

Для тих користувачів, які з яких-небудь причин не можуть або не хочуть мігрувати на більш сучасну версію ОС, ентузіаст по імені Harkaz підготував неофіційний набір оновлень Service Pack 4 для Windows XP. Роботи над цим пакетом він розпочав у вересні минулого року, і зараз вже може представити готовий результат у вигляді бета-версії.

Для підготовки Service Pack 4 використовувалися поновлення для версії ОС POSReady 2009, а не оригінальної версії Windows XP. Слід зазначити, версія ОС POSReady 2009 являє собою відгалуження від Windows XP SP3, розроблене для торгових терміналів. Раніше Microsoft заявила, що продовжуватиме підтримку цієї версії до квітня 2019 року. Harkaz займається модифікацією щомісячних оновлень для POSReady 2009 і їх складанням в єдиний накопичувальний пакет оновлень для Windows XP.

Вконтакте
Pinterest