Facebook Breakup Notifier - додаток для пліткарів

admin Новинки софта

Додаток Facebook Breakup NotifierДодаток Facebook Breakup Notifier оперативно повідомляє користувача про весіллях, розлучення і романи його друзів з соціальної мережі.

У Facebook з'явилася програма, що дозволяє користувачам бути в курсі особистого життя своїх друзів.

Програма Facebook Breakup Notifier (буквально - «Увідомлялка про сварки для Facebook») надсилає користувачеві електронні листи, коли хто-небудь з його друзів змінює свій сімейний статус (наприклад, з «Одружена» на «Розлучена» або з «Без пари» на «У відносинах»).

Щоб отримувати повідомлення, користувач повинен встановити Facebook Breakup Notifier на свою сторінку в соціальній мережі. Далі необхідно скласти список друзів, новини з життя яких він хоче отримувати. Як тільки один зі списку змінить свій сімейний статус, на електронну скриньку користувача прийде лист з повідомленням.

Додаток розробив програміст з Каліфорнії Ден Левенгерц (Dan Loewenherz), передає CNN.

Зараз доступні дев'ять сімейних статусів в Facebook: «Без пари», «У відносинах», «Заручений», «У шлюбі», «Все складно», «У вільних відносинах», «Вдівець/вдова», «Живе нарізно» , «У розлученні». Минулого тижня жителям США і ряду інших країн відкрили два нових статуси - «Громадський союз» і «Громадянське партнерство». Вони орієнтовані на гомосексуальних користувачів Facebook, які не перебувають в офіційному шлюбі.

P.S. Intel не відмовиться від MeeGo

Вконтакте
Pinterest