Facebook Home завантажили 500 тисяч разів за 5 днів

admin Новинки софта

Facebook Home завантажили 500 тисяч разів за 5 днівЗа п'ять днів з моменту запуску соціальну оболонку Facebook Home скачали з магазина Google Play 500 тисяч разів.

Це не рекордний результат для Android-додатку. Так, фоторедактор Instagram в перший же день завантажили мільйон разів, а за шість днів після запуску - 6 мільйонів разів.

Facebook Home - це користувальницький інтерфейс для Android-смартфонів, який щільно інтегрує соцмережу Facebook і її додатки в операційну систему. Facebook Home доступний тільки для деяких Android-смарфтонів, серед яких Samsung Galaxy S III, Galaxy Note II, HTC One X і HTC One X. Версію для Android-планшетів Facebook обіцяє представити в найближчі місяці.

Напередодні презентації Facebook Home компанія Retrevo провела опитування і з'ясувала, скільки людина потенційно зацікавлена в придбанні брендованого Facebook смартфона. Виявилося, що тільки 3% опитаних з нетерпінням чекають появи нового пристрою від Facebook. При цьому, 10% респондентів обіцяли подумати після його виходу на ринок і 82% заявили, що не стануть купувати Facebook-phone.

Вконтакте
Pinterest