Facebook купує месенджер WhatsApp

admin Новинки софта

Facebook купує месенджер WhatsAppFacebook оголосив про досягнення угоди з придбання месенджера WhatsApp. Як випливає з прес-релізу, вартість операції складе $ 16 млрд. При цьому $ 12 млрд з цієї суми будуть виплачені акціями Facebook. Умови угоди також передбачають опціон для керівництва та інших співробітників WhatsApp на загальну суму $ 3 млрд. Він може бути реалізований протягом чотирьох років після закриття угоди.

Як наголошується в релізі, компанії поділяють спільну місію - зробити спілкування по всьому світу більш доступним і зручним за допомогою інтернет-сервісів. Обидві компанії розраховують на нарощування аудиторії і залученості користувачів.

Як випливає з умов угоди, WhatsApp продовжить існувати як окрема платформи. Компанія збереже свій бренд, команда продовжить працювати у своєму головному офісі, а співзасновник і гендиректор WhatsApp Ян Коум увійде до ради директорів Facebook.

WhatsApp на шляху до того, що з'єднати мільярд осіб. Сервіси, які досягли такого рівня, мають особливу цінність - зазначив засновник і гендиректор Facebook Марк Цукерберг. Він додав, що вже давно знайомий особисто з Яном Коум і радий почати співпрацю з ним. Коум також висловив радість від майбутньої операції, відзначивши, що WhatsApp пишається партнерством з Цукербергом і Facebook, яке дозволить донести продукт до ще більшої кількості людей.

Месенджер WhatsApp - швидкозростаючий сервіс по відправці безкоштовних повідомлень через мобільні пристрої, яким користується до 450 млн осіб щомісяця. При цьому 70 % клієнтів користуються додатком щодня. Щодня WhatsApp викачує до 1 млн нових користувачів.

Тим часом, американське видання GQ вибрало 16 речей, які Facebook міг би придбати за $ 16 млрд. У їх числі, можливість 16 раз купити Instagram (у 2012 році соцмережа вже придбала фото-додаток за $ 1 млрд), а також одну третину сочинської Олімпіади ( раніше прем'єр -міністр Дмитро Медведєв оцінив витрати на організацію Ігор в $50 млрд).

Вконтакте
Pinterest