Facebook тестує додаток для VIP-користувачів

admin Новинки софта

Facebook тестує додаток для VIP-користувачівПроект розробляється в рамках кампанії соцмережі по залученню знаменитостей.

В даний час найбільша соцмережа у світі тестує на невеликій групі користувачів додаток для знаменитостей. Він дозволить відомим людям взаємодіяти зі своїми фанатами у Facebook за допомогою мобільного пристрою, пише All Things Digital.

За допомогою нової програми знаменитостям буде зручно публікувати пости та повідомлення, відстежувати реакцію шанувальників на свою діяльність, брати участі в обговореннях і так далі.

«В даний час ми тестуємо деякі мобільні функції, які допоможуть громадським діячам взаємодіяти зі своїми фанатами, - сказав прес-секретар Facebook. -Ми тестуємо ці функції з невеликою групою учасників і незабаром надамо більш детальну інформацію».

У цій сфері конкуренцію Facebook складає Twitter, який дозволяє спілкуватися з прихильниками менш інтимно і моментально отримувати необхідний фідбек по хештегам. У компанії працює цілий відділ, що займається залученням в сервіс публічних людей і поширюється бета-версія власного додатка для знаменитостей.

Не так давно найбільша соцмережа у світі запустила перевірку сторінок знаменитостей на справжність. Над справжніми акаунтами тепер вісить синя галочка. Це необхідно для того, щоб шанувальники знаменитостей були впевнені в достовірності сторіночки свого кумира.

Вконтакте
Pinterest