Facebook випустив додаток для телефонів з Java

admin Новинки софта

Facebook випустив додаток для телефонів з JavaДодаток забезпечить власникам телефонів без операційної системи зручний доступ до ресурсів соціальної мережі.

Найбільша у світі соціальна мережа Facebook представила мобільний додаток для телефонів з підтримкою Java. Про це співробітник Facebook Марк Хейне (Mark Heynen) повідомив у блозі компанії.

За функціоналом Java-додаток буде максимально наближений до додатків Facebook для iOS, Symbian і Android. З його допомогою можна буде читати стрічку новин і переглядати повідомлення, фотографії, списки подій і профілі користувачів.

Серед особливостей програми - зручний домашній екран, функція синхронізації контактів і можливість швидкої прокрутки фотографій і новинних стрічок, зазначив Хейн.(Цікава подія -Написана восьмикласником гра очолила рейтинг App Store).

Абоненти деяких операторів зможуть протягом трьох місяців користуватися додатком безкоштовно. Facebook уклав договори з 14 операторами з різних країн, у тому числі і з українським Life:) і польським Play.

Facebook вказує, що додаток підтримують більше 2,5 тис. мобільних телефонів - зокрема, пристрої Nokia, Sony Ericsson і LG. CNN передає, що за станом на червень 2010 року телефони без операційної системи становили 79% від загального числа мобільних апаратів у світі.

Вконтакте
Pinterest