Випуск п'ятої версії Firefox намічений на червень

admin Новинки софта

Випуск п'ятої версії Firefox намічений на червеньУ розпорядженні веб-джерел виявилася попередня інформація про п'яту версії браузера Firefox, розробкою якого займається співтовариство Mozilla.

Як повідомляється, Firefox 5 отримає удосконалений користувальницький інтерфейс. Кнопка «Додому» (Home) зникне: її функції візьме на себе спеціальна «домашня» вкладка. Планується поліпшення інтеграції з соціально орієнтованими сервісами та розширення можливостей системи вкладок.

Firefox 5 дозволить переглядати PDF-документи безпосередньо у вікні браузера, без необхідності завантажувати додаткові компоненти. Не виключено, що з'явиться підтримка відтворення МР3-файлів. Згадується також удосконалена система управління обліковими записами.

Розробка Firefox 5 буде складатися з чотирьох основних етапів; реліз фінальної версії очікується в кінці червня. Крім того, на поточний рік співтовариство Mozilla запланував випуск браузерів Firefox 6 і 7.

За оцінками Net Applications, наприкінці березня ринкова частка Firefox дорівнювала 21,8%. Роком раніше цей показник становив 24,5%.

Вконтакте
Pinterest