Гендиректор WhatsApp звинуватив Apple в плагіаті

admin Новинки софта

Гендиректор WhatsApp звинуватив Apple в плагіатіГенеральний директор і співзасновник месенджера WhatsApp Ян Кум звинуватив компанію Apple в копіюванні ідей з його програми для наступного оновлення сервісу iMessage. Про це він написав у своєму твіттері.

За словами Кума, він був приэмно здивований, побачивши запозичення численних функцій WhatsApp в новому інтерфейсі месенджера в iOS 8.

2 червня Apple представила нову версію своєї мобільної операційної системи, в якій значні зміни отримав iMessage. У групових чатах з'явилася можливість перейменовувати бесіду і виходити з неї за власним бажанням, а також додавати геолокацію і налаштовувати оповіщення. Такі ресурси є і у WhatsApp.

Нові можливості з'явилися навіть при використанні клавіатури: тепер користувачеві під час створення sms або електронного листа пропонуватимуться підходящі для пропозиції слова. При цьому, в Apple заявили, що стильовий вибір слів буде відрізнятися в залежності від того, лист це чи sms. Сервіс буде доступний в 14 країнах, зокрема, в США, Канаді, Великобританії, Австралії, Бразилії, Німеччині, Італії, Франції та інших.

Apple також дозволила відправляти аудіоповідомлення після натискання й утримання кнопки з мікрофоном. Спочатку така функція з'явилася в WhatsApp, а потім і в інших мобільних додатках, наприклад, в Telegram.

Вконтакте
Pinterest