Google навчила додаток Goggles розгадувати судоку

admin Новинки софта

GogglesВ оновленій версії програми Google Goggles з'явилася функція розгадування судоку - популярних числових головоломок.

Google представила нову версію Goggles - мобільної програми для розпізнавання зображень. Про це компанія повідомила в своєму блозі.

Goggles 1.3 тепер вміє вирішувати судоку - популярні ігри, які публікують на своїх сторінках багато друковані видання. У судоку завданням гравця є заповнити ігрове поле цифрами від 1 до 9 таким чином, щоб цифри у кожному квадраті і кожному стовпці не повторювалися.(Перегляньте новину - Представники Microsoft розповіли про нову Windows)

Щоб побачити рішення головоломки, користувач повинен запустити додаток Goggles і сфотографувати ігрове поле на камеру смартфона. Через кілька секунд програма заповнить порожні клітини потрібними цифрами.

Крім того, в Goggles 1.3 з'явилася функція розпізнавання друкованої реклами. Сфотографувавши на смартфон рекламний блок у газеті чи журналі, користувач за допомогою Google Goggles може одержати більш докладну інформацію про пропоновані товари або послуги.

Додаток Google Goggles доступний для пристроїв на базі Android і iOS 4. Серед інших можливостей програми - розпізнавання графічних образів, читання штрих-кодів та переклад сфотографованого тексту на іншу мову.

Вконтакте
Pinterest