Google назве наступну версію Android на честь шоколадки Nestle

admin Новинки софта

Google назве наступну версію Android на честь шоколадки NestleНаступна версія мобільної операційної системи Google буде називатися KitKat.

Google уклала ліцензійну угоду з власником бренду KitKat, компанією Nestle, що дає технологічній компанії право використовувати назву «KitKat» для нової версії Android 4.4. В обмін компанія зобов'язалася просувати шоколадку за допомогою Android. Як заявив BBC директор глобальної партнерської програми Android Джон Лагерлінг (John Lagerling), угода з Nestle укладено на бартерній основі і не передбачає грошових виплат. Раніше Google заявляла, що наступна Android буде називати Key Lime Pie ( «Лаймовий пиріг»).

На спеціальній промо-сторінці, присвяченій Android KitKat, символ операційної системи - зелений чоловічок - складений з однойменних шоколадних батончиків. «Android - це операційна система, яка використовується на більш ніж мільярді смартфонів і планшетів. Оскільки ці пристрої роблять наше життя таким солодким, кожна версія Android названа на честь якого-небудь десерту : «капкейк», «Донат», «еклер», «фроЙа», «імбирний пряник», «медові соти», «морозиво-сандвіч», «жувальне драже». Так як всі знаходять, що буде важко залишитися осторонь від шоколаду, ми вирішили назвати наступну версію Android на честь одного з наших улюблених шоколадних ласощів - KitKat», - йдеться на сайті.

Google і KitKat оголосили спільний конкурс, за умовами якого покупці шоколадки в спеціальній Android-обгортці можуть виграти планшет Nexus 7 або картку для оплати товарів в магазині додатків Google Play. Всього Nestle має намір випустити 50 млн брендованих шоколадок. У деяких країнах буде випущена лімітована серія батончиків kitKat у формі чоловічка Android.

Вконтакте
Pinterest