Google обновив операційну систему Chrome OS

admin Новинки софта

Google обновила операційну систему Chrome OSКомпанія Google випустила чергову тестову збірку програмної платформи Chrome OS, роботи над якою наближаються до завершення.

До складу модифікації Chrome OS R10 0.10.156.46 увійшла бета-версія браузера Chrome 10. Веб-оглядач отримав вдосконалений JavaScript-движок, поліпшені засоби апаратного прискорення обробки відео, функцію автоматичного відключення застарілих модулів, систему синхронізації паролів і інше.

Розробники повідомляють про те, що підвищили безпеку платформи і виправили знайдені помилки. А також усунули проблеми, пов'язані з організацією передачі даних в бездротових мережах Wi-Fi і 3G.

Серед інших змін програмісти виділяють поліпшені засоби керування живленням портативних пристроїв, перероблену систему екранних індикаторів і вдосконалений інструмент автооновлення. Нарешті, доопрацюванням піддалися засоби взаємодії з тачпадом.

Операційна система Chrome OS орієнтована на роботу перш за все з веб-додатками і онлайновими сервісами. Перші серійні пристрої на цій платформі, як очікується, з'являться ближче до середини поточного року.

P.S. Також вийшла Windows Embedded Compact 7

Вконтакте
Pinterest