Google представила нові версії Android

admin Новинки софта

Google представила нові версії AndroidКомпанія Google зробила на конференції Google I/O 2011 (10-11 травня, Сан-Франциско, Каліфорнія, США) кілька анонсів, пов'язаних з мобільною операційною системою Android.

Перш за все було заявлено, що щодня по всьому світу активується близько 400 тис. нових пристроїв під керуванням Android, а загальна кількість гаджетів з цією платформою досягло 100 млн. Через онлайновий магазин Android Market є приблизно 200 тис. платних і безкоштовних додатків.

На конференції була представлена операційна система Android 3.1, що стала подальшим розвитком версії 3.0 (Honeycomb). Платформа одержала покращений інтерфейс і підтримку масштабованих віджетів. Реалізована можливість підключення до пристроїв Android 3.1 різної USB-периферії - наприклад, мишей, джойстиків, геймпадов та ін Підтримується прямий імпорт матеріалів з цифрових камер.

ОС Android 3.1 орієнтована на планшетні комп'ютери. Вона вже доступна власникам планшетів Motorola Xoom, підключених до 3G-мережі оператора Verizon.

Крім того, Google розповіла про платформу Android 2.4 з кодовим ім'ям Ice Cream Sandwich. Випуск цієї операційної системи покликаний вирішити проблему фрагментації Android. Платформа, яка вбере у себе багато особливостей Honeycomb, зможе використовуватися на пристроях різних типів, у тому числі смартфонах.

Очікується, що перші гаджети під управлінням Android 2.4 з'являться на ринку в четвертому кварталі цього року.

Вконтакте
Pinterest