Google розповіла про Chrome OS

admin Новинки софта

Chrome OSКомпанія Google відкрила завісу таємниці над операційною системою Chrome OS, робота над якою наближаються до завершення.

Google зазначила, що розробка платформи Chrome ще знаходиться на стадії бета версій. Тим не менше, прогрес очевидний, і компанії вже є про що розповісти.

Chrome OS орієнтована на взаємодію перш за все з веб-додатками і онлайновими сервісами. Файли користувача, налаштування, закладки та інші дані будуть зберігатися на серверах в Інтернеті, тому їх можна легко синхронізувати між різними комп'ютерами: досить увійти у власний акаунт.( Перегляньте - WordPress 3.0.2: безкоштовна CMS для блогів)

Початкове налаштування комп'ютерів з Chrome OS, як заявляють в Google, займає близько хвилини. Користувачі можуть створити декілька облікових записів, а спеціальний гостьовий акаунт дозволяє працювати в режимі «інкогніто», не залишаючи слідів перебування на комп'ютері.

Google також приділив немало уваги засобам забезпечення безпеки. Передбачені інструменти шифрування даних і система автоматичного оновлення. Певні процеси виконуються в «пісочниці» - ізольованому оточенні.

Реліз операційної системи Chrome OS намічений на наступний рік.

Вконтакте
Pinterest