Google видалила безкоштовну версію додатків для бізнесу

admin Новинки софта

Google видалила безкоштовну версію додатків для бізнесуЗ сьогоднішнього дня користувачам доступна тільки платна версія Google Apps для бізнесу вартістю $ 50 на одного користувача на рік. Про це пошуковий гігант оголосив у своєму блозі.

"Коли ми запустили преміум-версію додатків для бізнесу, ми залишили нашу безкоштовну основну версію. Як юридичні, так і фізичні особи підписувалися на цю версію, але час показав, що на практиці цей досвід не зовсім хороший ні для тих, ні для інших. Компанії швидко переростають можливості базового режиму і хочуть отримувати такі речі, як 24/7 службу підтримки і великі ящики. Крім того, споживачам часто доводилося чекати, щоб отримати нові функції, поки ми оптимізуєм їх для бізнесу ", - говориться в блозі Google.

Стандартний пакет додатків Google для бізнесу раніше був доступний для підприємств, що мають до 50 користувачів. Він включав в себе електронну пошту розміром до 7 ГБ, календар, спільну роботу над документами, фільтр спаму, захист від вірусів і до 5 ГБ безкоштовного дискового простору на кожного користувача.

У платній версії, крім стандартних послуг, розмір поштової скриньки збільшено до 25 ГБ, є цілодобова служба підтримки по телефону і гарантія безперебійної роботи сервісів Google протягом 99,9% часу. Кількість користувачів такої версії необмежено.