Google випустила восьму версію браузера Chrome

admin Новинки софта

Chrome 8

Компанія Google оголосила про випуск стабільної версії інтернет-браузера Chrome 8.При підготовці до випуску оновленої версії браузера розробники зосередили зусилля на ліквідації виявлених неточностей в коді продукту, підвищення безпеки, швидкодії і стабільності його роботи.

Зокрема, повідомляється про усунення близько 800 помилок та реалізації у вбудованому переглядачі PDF-документів механізму Sandbox (пісочниця), що запобігає проникненню в систему шкідливого ПЗ і дозволяє користувачам без побоювання запускати будь-які PDF-файли.

Технологія Sandbox, нагадаємо, забезпечує роботу додатків в ізольованому віртуальному просторі. При цьому всі дії запущеної в захищеній середовищі програми повністю контролюються, і вона не може завдати шкоди операційній системі і   даним користувача.

При спробі шкідливого коду модифікувати об'єкт в реальній системі, йому автоматично буде надана копія цього об'єкта. У результаті компоненти реальної системи залишаються без змін, змінюються лише їхні віртуальні копії.Відзначимо, що згідно з прийнятою Google стратегії розвитку Chrome, випуск нових редакцій браузера здійснюється кожні 6 тижнів. Ця тактика довела свою ефективність, забезпечивши зростання популярності оглядача серед інтернет-користувачів. Згідно листопадової статистикою аналітичної компанії Net Applications, за місяць браузер компанії Google збільшив ринкову частку з 8,5 до 9,3%. Internet Explorer і Firefox, навпаки, втратили частину аудиторії і дещо здали позиції. Для порівняння: у листопаді 2009 року Chrome віддавали перевагу лише 3,9% користувачів глобальної мережі.Завантажити Chrome 8 можна з сайту google.com або скориставшись функцією автоматичного оновлення вже встановленого браузера.

Доступні збірки для Windows, Linux і Mac OS.

Вконтакте
Pinterest