Написана восьмикласником гра очолила рейтинг App Store

admin Новинки софта

Bubble BallГра Bubble Ball, створена 14-річним американцем, обігнала Angry Birds в списку найбільш популярних безкоштовних програм для iOS.Рейтинг безкоштовних додатків в App Store очолила гра Bubble Ball, яку написав 14-річний американець Роберт Ней (Robert Nay), пише VentureBeat.

Ней додав гру в App Store 29 грудня, а вже 13 січня Bubble Ball виявилася найпопулярнішою безкоштовною програмою, потіснивши з цієї позиції Angry Birds: Seasons. Зараз Bubble Ball завантажили вже понад 2 млн разів.(Можливо буде цікаво -Компанія Google представила мобільний голосовий перекладач)Bubble Ball належить до класу так званих фізичних головоломок - щоб пройти таку гру, гравцю необхідно застосовувати закони фізики. У Bubble Ball гравець повинен доставити кульку в певну точку екрану, використовуючи дерев'яні та сталеві бруски різної довжини і форми.

Творець гри Роберт Ней проживає в місті Спеніш-Форк в штаті Юта і навчається у восьмому класі. Працювати над Bubble Ball він почав в листопаді, а через півтора місяці гра була готова. На початку січня Ней портував Bubble Ball на платформу Android і додав її в Android Market.Ней написав гру, використовуючи інструментарій Corona SDK, розроблений компанією Ansca Mobile, і мова програмування Lua. Підліток зізнався, що з дизайном йому допомогла його мати Карі (Kari).

Вконтакте
Pinterest