Хакери натякають на швидку появу джейлбрейка для iOS 6

admin Новинки софта

Хакери натякають на швидку появу джейлбрейка для iOS 6Автори попередніх неофіційних версій iOS заявили про готовність до виходу нових оновлень операційної системи.

Згідно з повідомленням таких відомих хакерів, як Pod2g, Planetbeing, Musclenerd і Pimskeks, вони об'єднали свої зусилля в роботі над новим неприв'язаним джейлбрейком для iOS 6. Новий проект незалежних експертів отримав назву «evad3rs».

В одному зі своїх повідомлень в Twitter Pod2g натякнув на те, що нова неофіційна версія iOS 6 вже майже готова. За його словами, все стане ясно після випуску останніх оновлень від компанії Apple.

У відповідь на питання про те, чи можуть члени «evad3rs» дати 100% гарантію випуску джейлбрейка хакер заявив: «Ніхто не знає ... Apple може сильно здивуватися. Ми будемо знати точно, як тільки вийде версія 6,1 ».

Зазначимо, що розробники очікують виходу фінальної версії операційної системи для того, щоб Apple не змогла вчасно виправити уразливості, використовувані джейлбрейком.

Нагадаємо також, що в даний момент термін дії поточної, четвертої бета-версії нової системи закінчується 28 січня поточного року. Після цього їй на зміну прийде версія Golden Master, яку, в свою чергу, змінить публічна версія iOS.

Вконтакте
Pinterest