HP розбереться з WebOS

admin Новинки софта

HP розбереться з WebOSКорпорація Hewlett-Packard пообіцяла вирішити долю мобільної операційної системи WebOS протягом найближчих двох тижнів. Керівництво компанії ось уже кілька місяців не може вирішити, чи варто спробувати знов використовувати платформу, або ж її необхідно продати.

HP оголосить про долю багатостраждальної мобільної платформи WebOS протягом найближчих двох тижнів. Про це пише портал TheNextWeb, з посиланням на інтерв'ю у французькій газеті Le Figaro, яке дала виданню Мег Уітман (Meg Whitman) - виконавчий директор технологічного гіганта.

Майбутнє WebOS залишається неясним з того моменту, як попередній виконавчий директор HP прийняв рішення згорнути виробництво одних з кращих планшетів і смартфонів на базі цієї мобільної платформи і розпустити відповідний департамент компанії. На даний момент, керівництво корпорації кидається з боку в бік, то розраховуючи потенційні можливості для продажу ОС, то оцінюючи перспективи для її подальшого застосування.

«Ми оголосимо про своє рішення протягом двох тижнів. Це не просте рішення - його прийняття очікує команда з 600 чоловік», - заявила Уітман в інтерв'ю.