HP відмовиться від підтримки webOS з 15 січня 2015

admin Новинки софта

HP відмовиться від підтримки webOS з 15 січня 2015Компанія HP офіційно повідомила про припинення підтримки залишившихся хмарних служб для мобільних пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи webOS.

Незважаючи на те, що сама webOS, якій пророкували успіх і місце на великій арені поряд з Android і iOS, вже давно знаходиться під крилом LG, компанія HP до останнього моменту підтримувала працездатність всіх мобільних сервісів, і тут, як кажуть, прийшов час підвести ініціативу до логічного завершення. Підтримка таких сервісів, як каталог додатків HP App Сatalog і хмарне сховище для webOS-пристроїв, буде повністю припинена з 15 січня 2015 року. Саме тому власникам пристроїв з вельми рідкісною в наш час операційною системою настійно рекомендується завчасно подбати про набір потрібного ПЗ і перенести важливу інформацію на інший хмарний сервіс.

Після цієї дати користувачі пристроїв з webOS більше не зможуть виконувати такі операції: завантажувати нові додатки і оновлення з магазину HP App Catalog, здійснювати резервне копіювання або відновлення пристроїв за допомогою хмарної служби, проводити настройку нових пристроїв і відновлювати забуті паролі.

Продаж додатків через HP App Catalog буде припинено з 1 листопада 2014 року, тоді як можливість публікувати оновлення залишиться за розробниками ще 10 днів - до 10 листопада. Вони будуть доступні для скачування аж до відключення сервісів.

Вконтакте
Pinterest