Instagram випустить додаток для Android

admin Новинки софта

Instagram випустить додаток для AndroidInstagram досягла 27 млн ​​зареєстрованих користувачів і оголосила про вихід програми для смартфонів під управлінням Android.

Додаток поки не повністю готовий до запуску, але співзасновник компанії Кевін Сістром (Kevin Systrom) пообіцяв, що він «буде навіть краще, ніж додаток для iOS». Про це топ-менеджери Instagram оголосили на конференції SXSW, що проходить в Техасі.

За словами співзасновника Instagram Майка Крігера (Mike Krieger), люди з Android були вражені тим, як додаток використовує платформу. Розробка Android-версії Instagram зайняла деякий час, оскільки компанія фокусувалася на вдосконаленні версії для iOS, додав він.

Кевін Сістром розповів кореспонденту Techcrunch, що з тих користувачів, які користувалися додатком для обміну фотографій на цьому тижні, 67% робили це вчора. «Це рівень активність нарівні з Facebook», - додав він.

Сістром не підтвердив і не спростував чутки про те, що компанія збирається залучити $ 40 млн інвестицій при оцінці її вартості в $ 500 млн.

«Хороші компанії завжди привертають фінансування, - сказав він. - Чи зустрічаєтеся ви з людьми або розглядаєте компанії, мова завжди йде про збір коштів. Але це не означає, що ми тут виявляємо якусь активність. Ми намагаємося створити довгострокову, життєздатну компанію, яка не приходить і йде по чїйсь примсі. Це має бути щось довгограюче і створююче значиму цінність ».

Також незрозуміло, які подальші плани Instagram по монетизації сервісу. В даний момент додаток не заробляє на рекламі. «У нас є візуальна платформа і рекламодавці як візуальна середа. Вони люблять ТБ і журнали, але увага сьогодні перемикається на Інтернет і вони теж хочуть в цьому брати участь», - сказав Майк Крігер.

Вконтакте
Pinterest