Intel не відмовиться від проекту MeeGo

admin Новинки софта

Intel не відмовиться від проекту MeeGoГолова Intel Пол Отелліні на зустрічі з аналітиками в Лондоні (Великобританія) прокоментував партнерську угоду Nokia з Microsoft.

Нагадаємо, що, за умовами договору, Nokia буде випускати комунікатори під управлінням операційної системи Windows Phone 7. А інші програмні платформи (наприклад, MeeGo) відходять для фінського виробника на другий план.

На думку пана Отелліні, вибір Nokia на користь Windows Phone 7 пояснюється насамперед фінансовими вигодами. Як сказав керівник Nokia Стівен Елоп, його компанія отримає від Microsoft «мільярди доларів».

«Я б не прийняв такого рішення. Якщо б я був на його місці, то, швидше за все, віддав би перевагу Android », - заявив Пол Отелліні.

При цьому глава Intel дав зрозуміти, що відмовлятися від проекту MeeGo корпорація не збирається, оскільки «оператори зацікавлені в альтернативній відкритій екосистемі». Intel впевнена, що зможе знайти нового партнера для подальшого розвитку MeeGo і випуску пристроїв на цій платформі.

P.S. А ви знали, що Лондонська біржа перейшла на Linux

Вконтакте
Pinterest