Intel портувала Android 4.1 Jelly Bean на платформу Atom

admin Новинки софта

Intel портувала Android 4.1 Jelly Bean на платформу AtomКорпорація Intel повідомила про те, що завершила портування операційної системи Android 4.1 Jelly Bean на апаратну платформу Medfield.

«Серце» Medfield - 32-нанометрове ядро ​​Atom Z2460 з невеликим енергоспоживанням і тактовою частотою 1,6 ГГц. По продуктивності графічної підсистеми Medfield перевершує платформу попереднього покоління Moorestown в кілька разів.

У «Інтел» кажуть, що багато співробітників корпорації вже використовують Android 4.1 Jelly Bean на своїх смартфонах. Ця ОС характеризується поліпшеним домашнім екраном з функцією автоматичного впорядкування піктограм, вдосконаленими засобами відображення повідомлень і нової віртуальною клавіатурою з Інтелектуальним введенням. Покращено додаток камери, а також реалізований інструмент інтелектуального пошуку Google Now: він витягує інформацію з історії, календаря та інших джерел, допомагаючи швидко знайти необхідні відомості.

Intel, втім, не говорить про терміни появи комунікаторів на базі Android 4.1 Jelly Bean на ринку. Зазначається лише, що в даний час ведуться переговори з операторами та виробниками, які тестують операційну систему.

Вконтакте
Pinterest