Internet Explorer 9: нові засоби безпеки

admin Новинки софта

Internet Explorer 9Корпорація Microsoft має намір реалізувати в Internet Explorer 9, який знаходиться в розробці, нові засоби забезпечення безпеки.

Як розповів у блозі Дін Хачамовіч, генеральний менеджер команди IE, мова йде про впровадження системи, що запобігає стеженню за користувачами з боку різних веб-ресурсів.

Інструмент дозволить блокувати рекламні трекери, поведінкові аналізатори та ін. Робота нової системи заснована на застосуванні спеціальних списків (Tracking Protection List, TPL), які повідомляють браузеру, який тип контенту, що надається третьою стороною, слід блокувати, а який - ні. Списки, імовірно, будуть формувати та оновлювати організації із захисту приватної інформації, а також борці з рекламою. Передбачається, що система з'явиться в першому реліз-кандидаті Internet Explorer 9, вихід якого запланований на початок наступного року. Активувати функцію доведеться вручну.(А Google розповіла про Chrome OS)

У IE9, нагадаємо, застосований вдосконалений JavaScript-движок, що забезпечує приріст продуктивності; крім того, є система пришвидшення відображення веб-сторінок засобами відеоадаптерів. Реалізована функція, що дозволяє закріплювати улюблені сайти на панелі завдань Windows; поліпшені інші засоби безпеки.

Вконтакте
Pinterest