Internet Explorer буде отримувати регулярні оновлення

admin Новинки софта

Internet Explorer буде отримувати регулярні оновленняMicrosoft має намір регулярно випускати оновлення для Internet Explorer. Нові версії браузера користувачі будуть отримувати через систему автоматичних оновлень Windows Update. Такий підхід дозволить «стандартному» веб-оглядачеві стабільно залишатися на рівних з конкурентами.

Microsoft буде оновлювати Internet Explorer на регулярній основі, використовуючи систему автоматичних оновлень Windows Update. Таким чином компанія буде боротися з тим, що користувачі постійно використовують неактуальну версію браузера, повідомляє TheNextWeb.

Редмондской гігант відправить Internet Explorer по стопах Chrome, з тим, щоб підтримувати веб-оглядач в актуальному стані. Підхід, вперше випробуваний компанією Google і пізніше перейнятий розробниками Firefox, дозволить і без того найбільш популярному у світі браузеру змагатися з конкурентами на рівних.

Нова модель оновлення Internet Explorer запрацює з січня в Австралії та Бразилії. Коли опція запрацює в інших країнах світу - не повідомляється. Також, невідомо наскільки часто буде оновлюватися браузер. Для прикладу, Google Chrome отримує оновлення кожні 6 тижнів.

Тим часом, серйозною проблемою світового Інтернету залишається популярність застарілого браузера Internet Explorer 6, випущеного близько 10 років тому. Нагадаємо, що актуальна версія IE виходить під номером 9.

У вересні 2009 року компанія Google анонсувала новий продукт - Chrome Frame, який частково вирішує наболілу проблему: плагін постачає застарілий браузер новими функціями, застосовуваними в браузерах на даний момент.

Вконтакте
Pinterest