iPhone-додаток дозволив спостерігати за пограбуванням в реальному часі

admin Новинки софта

iPhone-додаток дозволив спостерігати за пограбуванням в реальному часіЖінка спостерігала за пограбуванням власного будинку в реальному часі завдяки iPhone-додатку.

Американка встановила на свій телефон додаток від виробника камер відеоспостереження Dropcam, яке дозволяє зв'язуватися з встановленими в приміщенні камерами і передає картинку з них в Інтернет в реальному часі. Відео можна дивитися на екрані мобільного телефону в інтерфейсі програми.

Мелісса Хеслі (Melissa Hasley) з Бельв'ю, штат Вашингтон, проводила вихідні зі своїм чоловіком у Сан-Веллі, Айдахо, коли отримала сигнал тривоги. Завдяки додатку від Dropcam їй вдалося в реальному часі спостерігати, як грабують її власний будинок. Жінка зателефонувала сусідці і попросила викликати поліцію.

До того часу як приїхали поліцейські, злодієві вдалося сховатися, проте він не встиг забрати цінні речі.

Поліцейським поки не вдалося зловити злодія, але Dropcam виклала запис пограбування у відкритий доступ в надії, що це допоможе слідству. Злодій з'являється на 46:20 хвилині запису.

Камери Dropcam коштували Мелісі Хеслі по $ 150 за штуку, система оповіщення і функція трансляції запису в прямому ефірі - ще $ 10-15 на місяць.

Вконтакте
Pinterest